چرا ما را انتخاب می کنیم؟
ما تجربه خدمات غنی و فناوری تحقیق و توسعه داریم.
زنجیره تأمین پایدار
داشتن باتری و کارخانه های اینورتر خودمان با بیش از 3GWH از LI- بسته های باتری FEPO4 و ظرفیت 100000 اینورتر.
خدمات محلی
دفاتر شعبه ، مراکز فنی و انبارها در بازارهای اصلی برای پوشاندن مناطق اطراف آن 200-300 کیلومتر.
سفارشی سازی را بپذیرید
پشتیبانی از OEM و ODM برای مشتریان استراتژیک ، مشتریان با همان ایده و مشتریانی که به MOQ می رسند.
عالی پس از {{0} service فروش
تیم خدمات و فنی بیش از 90 نفر کمک به موقع ، آموزش محصول و پشتیبانی فنی سایت {1}.
تیم تحقیق و توسعه قوی
تیم تحقیق و توسعه بیش از 30 متخصص ، که بیش از 10 سال تجربه تحقیق و توسعه در شرکت های برتر این صنعت دارند.
شرایط پرداخت رقابتی
پشتیبانی از انواع روش های پرداخت ، مانند T/T ، L/C ، PayPal ، Alipay و غیره.
داده های فنی
|
مدل |
ce - 3p4Keg - he-eu |
CE-3P5Keg |
CE-3P6Keg |
CE-3P8Keg |
CE-3P10Keg |
CE-3P12Keg |
CE-3P15Keg |
CE-3P18Keg |
ce - 3p20Keg - he-eu |
|
داده های اینورتر |
|||||||||
|
نوع باتری |
Li - یون |
||||||||
|
دامنه ولتاژ باتری (VDC) |
80~800 |
||||||||
|
حداکثر شارژ / تخلیه جریان (A) |
30/30 |
||||||||
|
جریان شارژ / تخلیه جریان (A) |
27/27 |
||||||||
|
حداکثر توصیه شده PV Power (KWP) |
6.4 |
8 |
9.6 |
12.8 |
16 |
19.2 |
24 |
28.8 |
32 |
|
حداکثر ولتاژ ورودی (V) |
1,100 |
||||||||
|
دامنه ولتاژ MPPT (V) |
100~1,080 |
||||||||
|
حداکثر جریان ورودی (A) |
36+36 |
||||||||
|
حداکثر جریان مدار کوتاه (A) |
44+44 |
||||||||
|
شماره MPPT |
2 |
||||||||
|
تعداد رشته ها در هر MPPT |
2+2 |
||||||||
|
ولتاژ / دامنه شبکه دارای امتیاز (V) |
220/380, 230/400, 240/415, 312~520 |
||||||||
|
قدرت خروجی دارای امتیاز (kW) |
4 |
5 |
6 |
8 |
10 |
12 |
15 |
18 |
20 |
|
حداکثر قدرت خروجی ظاهری (KVA) |
4 |
5 |
6 |
8 |
10 |
12 |
15 |
18 |
20 |
|
جریان خروجی شبکه دارای امتیاز (A) |
5.8 |
7.2 |
8.7 |
11.6 |
14.5 |
17.4 |
21.7 |
26.1 |
29 |
|
حداکثر جریان خروجی (A) |
5.8 |
7.2 |
8.7 |
11.6 |
14.5 |
17.4 |
21.7 |
26.1 |
29 |
|
Back - up زمان سوئیچ (MS) |
<10 |
||||||||
|
فرکانس دارای امتیاز (هرتز) |
50/60 |
||||||||
|
حداکثر کارآیی |
98.6% |
||||||||
|
کارآیی اتحادیه اروپا |
98.1% |
||||||||
|
رشته شناسی |
بدون ترانسفورماتور |
||||||||
|
ابعاد (میلی متر) |
740W×450H×178D |
||||||||
|
وزن (کیلوگرم) |
40 |
||||||||
|
داده های کلی |
|||||||||
|
ماده پوسته |
آلیاژ آلومینیوم |
||||||||
|
دامنه دمای محیط عملیاتی (درجه) |
-25~60 |
||||||||
|
حفاظت درگیری |
IP66 |
||||||||
|
مفهوم خنک کننده |
فن هوشمند و همرفت طبیعی |
||||||||
|
حداکثر ارتفاع عملیات (M) |
3,000 |
||||||||
|
استاندارد اتصال شبکه |
AS/NZS 4777.2: 2020 ، EN50549- 1: 2019 ، G98: 2021 ، G99: 2021 ، NC RFG ، Ptpiree ، Abnt NBR 16149 ، ABNT NBR 16150 ، VDE {11- AR-N 4105 ، CEI05 ، CEI05 ، CEI05 ، CEI05 ، CEI05 ، CEI05 ، CEI-N 4105 ، Cei-N 4105 ، Cei-} |
||||||||
|
ایمنی / استاندارد EMC |
IEC-62109-1/-2 ، IEC-62477-1/-2 ، IEC-61000-6-1/-2/-3 ، NB/T32004 |
||||||||
|
ارتباطات |
WiFi ، 4G ، GPRS ، بلوتوث ، RS485 ، CAN |
||||||||
|
داده های باتری |
|||||||||
|
مدل (کیلووات ساعت) |
4.03 |
||||||||
|
نوع باتری |
الافپی |
||||||||
|
ولتاژ / دامنه اسمی (V) |
96/80~108 |
||||||||
|
ظرفیت (آه) |
42 |
||||||||
|
عمق تخلیه (وزارت دفاع) |
95% |
||||||||
|
بعد (میلی متر) |
740W×550H×178D |
||||||||
|
وزن (کیلوگرم) |
30 |
||||||||
|
پارامتر سیستم |
|||||||||
|
qty باتری |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
||||
|
محدوده دمای شارژ / تخلیه |
شارژ: 0 درجه تا 53 درجه / تخلیه: -10 درجه تا 53 درجه |
||||||||
|
زندگی چرخه |
6,000 |
||||||||
|
ولتاژ اسمی (V) |
96 |
192 |
288 |
384 |
480 |
||||
|
باتری کل انرژی (کیلووات ساعت) |
4.03 |
8.06 |
12.09 |
16.12 |
20.15 |
||||
|
بعد (میلی متر) |
740W×550H×178D |
740W×740H×178D |
740W×1,130H×178D |
740W×1,130H×178D |
740W×840H×178D |
||||
|
وزن (کیلوگرم) |
30 |
60 |
90 |
120 |
90+60 |
||||
جزئیات محصول
انرژی مختلف با اکثریت قریب به اتفاق سناریوها مطابقت دارد. ما در - services نصب و استفاده از سایت های راهنمایی استفاده می کنیم و خرید و استفاده را برای شما آسان می کند.



معرفی محصول
اگر در طی مراحل مرور سؤالی دارید ، لطفاً در هر زمان با ما تماس بگیرید و با ما ارتباط برقرار کنید.

در 10ms UPS {1} switch Switching سطح
ZDX همه در یک ES به سرعت سوئیچینگ قابل مقایسه با UPS (منبع تغذیه بدون وقفه) در کمتر از 10 میلی ثانیه دست می یابند ، و اطمینان می دهند که قابلیت اطمینان بالا در لحظه تعویض برق و تأمین منبع تغذیه مداوم و قابل اعتماد حفظ می شود.

دامنه ولتاژ باتری فوق العاده گسترده 80-800 ولت
ZDX همه در یک مقاله از طیف گسترده ای از ولتاژ باتری ، از 80 ولت تا 500 ولت پشتیبانی می کند و گزینه های ترکیبی باتری انعطاف پذیر تری را برای سازگاری با نیازهای مختلف ذخیره انرژی فراهم می کند.
موارد درخواست
ما هزاران مشتری خدمت کرده ایم و تجربه خدمات غنی داریم.

پرونده نصب آفریقای جنوبی
سیستم ذخیره انرژی خورشیدی 12 کیلو وات در آفریقای جنوبی

پرونده نصب لبنان
سیستم ذخیره انرژی خورشیدی 12 کیلو وات در لبنان
سؤالات متداول - بیشترین سوالات و پاسخ ها
تگ های محبوب: 20 کیلو وات همه در یک بانک باتری خانگی پانل خورشیدی ، چین 20kw همه در یک ESS Solar Panel Panel تولید کنندگان ، تأمین کنندگان ، کارخانه







